AnasayfaHaberlerGalaxy S6 Edge Iron Man Versiyonu Satışa Sunuluyor

Galaxy S6 Edge Iron Man Versiyonu Satışa Sunuluyor

Iron Man için özel olarak üretilen Galaxy S6 Edge Iron Man Edition, ilk Güney Kore’de olmak üzere 27 Mayıs 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

İlk olarak Samsung tarafından bu ayın ortalarında duyurulan Iron Man temalı Galaxy S6 Edge akıllı telefon modeli, satışa çıkmaya hazırlanıyor. 27 Mayıs 2015 tarihinde Güney Kore’de satışa çıkarılacak olan özel üretim Galaxy S6 Edge Iron Man, Haziran ayında ise Çin ve Hong Kong’da piyasaya sürülecek. Diğer ülkeler içinse henüz bir açıklama yapılmış değil.

Kırmızı ve altın renklerinin baskın olduğu Galaxy S6 Edge Iron Man Edition’da 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Güney Kore’de 1000 adet ile sınırlı olarak satışa sunulacak akıllı telefon özelleştirilmiş bir yazılıma da sahip.

Galaxy S6 Edge Iron Man Edition
Galaxy S6 Edge Iron Man Edition

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Teknik Özellikleri ve Fotoğrafları

Cihaz ayrıca Iron Man’in ark reaktörü formunda bir wireless şarj cihazıyla da birlikte geliyor.

Galaxy S6 Edge Iron Man Edition ve Ark Reaktör formunda kablosuz şarj cihazı
Galaxy S6 Edge Iron Man Edition ve Ark Reaktör formunda kablosuz şarj cihazı

Avengers sevenlerine hitap eden ve oldukça hoş bir tasarıma sahip olan Galaxy S6 Edge Iron Man versiyonunu biraz daha ayrıntılı görmek isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler