AnasayfaTeknolojiKişiselleştirilmiş Haber Uygulaması Bundle, En İyi Uygulamalar Arasında

Kişiselleştirilmiş Haber Uygulaması Bundle, En İyi Uygulamalar Arasında

Dwarf Planet tarafından geliştirilen ve yüz binlerce kişiye ulaşan haber okuma uygulaması Bundle, App Store Türkiye’de en iyi uygulamalar arasında gösterildi.

Kullanıcılarına kişiselleştirilmiş haber deneyimi sunan Bundle, Türkiye ve dünyadan çok sayıda haber sitesi, blog ve dergiyi okuyucularıyla buluştururken gündemin sıcak gelişmelerini de kullanıcılarına anlık bildirimler yoluyla iletiyor. Her geçen gün başarısını arttıran haber uygulaması, App Store Türkiye’de de en iyi uygulamalar arasında gösterilmiş durumda.

Firma yetkilileri tarafından Bundle’da bir kullanıcının günde ortalama 20 dakika geçirdikleri belirtilirken; kullanıcıların %98’inden olumlu geri dönüş aldıklarına da vurgu yapılıyor. Son versiyonunda da Apple Watch desteğine kavuşan Bundle haber uygulamasının, Ekim ayı itibariyle aylık 7 milyon sayfa görüntülenmesini aştığı da verilen bilgiler arasında.

Bundle

Kullanıcı sayısı 200 bine dayanan Bundle, yalnızca kullanıcıların değil; aynı zamanda Bundle’da yer alan yayıncıların da yüzünü güldürüyor. Yayıncılar Bundle’da yer alarak mobil trafiğini artırıyor ve yeni takipçi kazanma gibi avantajlara sahip oluyor. Firma yetkililerinden aldığımız bilgiye göre Bundle, sadece Eylül ayında en çok okunan 20 yayıncıya 500 binden fazla ziyaret sağlamış durumda. Bundle üzerinde ayrıca her ay 3 milyonun üzerinde haber okunuyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen Bundle uygulamasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Bundle Haber: App Store | Google Play | Web site

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler