AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2015)

WebMasto’da Haziran ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Haziran ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• dmy.info

dmy.info
dmy.info

Kişisel Felsefe blogu olan Dmy.info’da blog sahibi Doğuhan Murat Yücel, felsefe ile ilgili konuları açıklayıcı ve bilgilendirici bir seviyede okuyucularıyla paylaşıyor. Sitede, felsefedeki temel kavramların açıklamaları, felsefenin sürekli tartışılan ve çeşitlendirilen temel soruları, filozoflar ile ilgili çeşitli bilgiler ve daha nicesini bulmak mümkün. Ayrıca Edebiyat, Ekonomi, Psikoloji, Siyaset, Tarih gibi çeşitli kategoriler de sitede yer alıyor. Hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: dmy.info

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• iftarvakti.co

iftarvakti.co
iftarvakti.co

Ramazan ayı ile birlikte yayına giren iftarvakti.co, adından da anlayacağınız üzere iftara kalan süreyi gösteren bir mikro site. Basit ve sade bir arayüze sahip olan sitede, bulunduğunuz ili seçerek o ile ait iftar vaktine ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz. Sade ve amaca yönelik geliştirilen iftarvakti.co’ya bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: iftarvakti.co

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• opereysin.com

opereysin.com
opereysin.com

Türkiye’deki uzun soluklu bloglardan biri olan Opereysin.com, 2005 yılında kurulmuş bir içerik sitesi. 10 yıldır aralıksız yayın hayatına devam eden sitede, nasıl yapılır (how to) yazılarından yazılım & program derslerine, araştırma yazılarından diğer eğlenceli içeriklere kadar ucu bucağı olmayan kategoriler altında çeşit çeşit içerik bulmak mümkün. Yer imlerine eklenmesi gereken nadir sitelerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Ziyaret etmek için: opereysin.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• tarihveteknoloji.com

tarihveteknoloji.com
tarihveteknoloji.com

Alan adından da anlayabileceğiniz üzere tarih ve teknoloji konulu içeriklerin yer aldığı bu site, diğer tarih veya teknoloji bloglarından biraz daha farklı bir yapıya sahip. Zira burada, tarih ve teknoloji ayrı ayrı değil, bir arada; yani tarih öğretiminde teknolojinin nasıl kullanıldığı ele alınıyor. Öğrenciler başta olmak üzere birçok kişinin faydalanabileceği içerikler zengin kaynaklar ile birlikte okuyucular ile paylaşılıyor. İşinize yarayacağını düşündüğümüz bu içeriklere bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: tarihveteknoloji.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• uzakrota.com

uzakrota.com
uzakrota.com

Bir seyahat blogu olan Uzakrota.com, okuyucuların gezi rehberi olma yolunda ilerliyor. Sitede, dünyanın dört bir tarafından edinilen tecrübelere göre yazılan gezi yazıları, seyahat önerileri, ülke rehberleri, festivaller, vizeler, gezi ipuçları, faydalı bilgiler ve daha nice zengin içerik yer alıyor. Seyahate çıkmadan önce ziyaret edilmesi gereken sitelerden olan Uzakrota.com’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: uzakrota.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler