AnasayfaHaberlerSamsung'tan Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Yeni Mönitör

Samsung’tan Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Yeni Mönitör

Samsung, kablosuz şarj özelliğine sahip SE370 isimli yeni monitör modelini duyurdu.

Samsung, akıllı telefonların kablosuz şarj özelliğini bir adım öteye taşıyor. Samsung SE370 modelinde yerleşik olarak gelen kablosuz şarj özelliği, özellikle masa başında fazla zaman geçiren kişilerin oldukça işine yarayacak gibi görünüyor.

Qi kablosuz şarj özelliğini destekleyen (Samsung Galaxy S6, LG G3 gibi) cihazlarda kullanılabilecek olan kablosuz şarj özelliği ile SE370 monitörler diğer varyasyonlarına göre önemli bir avantaj sağlamış olacak. Özellikle şarj sorununun hala hakim olduğu günümüzde monitör başında fazla zaman geçiren kişiler için oldukça faydalı olmuş olacak.

Full HD 24-inç S24E370DL ve 27-inç S27E370DS olarak iki farklı model ile piyasadaki yerini alacak olan Samsung’un yeni monitörleri, sahip olduğu titreşim engelleyici (AMD Freesync) özelliği sayesinde de oyunlarda çok iyi bir grafik performansı vaadediyor.

Samsung’un SE370 monitörlerini ne zaman piyasaya süreceği veya monitör fiyatlarının ne kadar olacağı ise henüz belli değil. Ancak kablosuz sarj özelliği ile ön plana çıkan bu yeni monitörlerin yıl sonuna doğru piyasadaki yerini alacağı tahmin ediliyor.

Samsung SE370 monitörler için hazırlanan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler