AnasayfaHaberlerGoogle Keep'e Çizim Özelliği Geldi

Google Keep’e Çizim Özelliği Geldi

Google’ın not ve liste uygulaması Google Keep’e gelen yeni güncelleme ile birlikte artık uygulama üzerinden çizim yaparak not alabileceksiniz.

Not alma, hatırlatıcı ekleme, yapılacaklar listesi hazırlama gibi özelliklere sahip uygulamalar arasında kolay kullanımı ve sade arayüzü ile öne çıkan Google Keep, aldığı yeni güncelleme ile artık çizim özelliğine de kavuşmuş durumda.

Google Keep’in çizim özelliği kendi yapısına uygun olarak basit araçlar ile tasarlanmış durumda. 28 farklı renk seçeneğine sahip 3 farklı kalem türü, 1 silgi ve 1 seçim aracı bulunan çizim penceresi üzerinden pratik bir şekilde çizim yapılabiliyor.

Görsel: Android Police
Görsel: Android Police

Uygulamaya gelen yeni çizim özelliği profesyonel çizim yapanlar için çok kullanışlı olmasa da, Google Note serisinde olduğu gibi gibi kalem özelliğine sahip cihazlar üzerinden basit ve hızlı çizimler ile not almak mümkün oluyor.

Google Keep uygulamasındaki standart not alma, liste hazırlama vs. gibi ikonların yanında yer alan çizim ikonu üzerinden ulaşılabilen yeni özelliğe, ana ekrana eklenen Google Keep bileşeni üzerinden de ulaşılabiliyor.

3.2.435.0 sürümlü güncellemeyi henüz almadıysanız, yayınlanan APK dosyasını indirerek cihazınıza kurabilir ve yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Keep 3.2.435.0 (APK)

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler