AnasayfaHaberlerTwitter, Yeni Related Tweets Özelliğini Test Ediyor

Twitter, Yeni Related Tweets Özelliğini Test Ediyor

Twitter, yeni Related Tweets özelliği ile atılan tweetlerin altında, benzer tweetleri gösteren bir sistemin testlerine başladı.

Related Headlines özelliği ile kullanıcılardan tepki toplayan Twitter, ilgili tweetler olarak adlandırılan bu yeni özellik Related Tweets ile kullanıcıların gönderdiği tweetlerin altında, o tweete benzer tweetleri gösterecek olan bir sistemin teslerine başladı.

Testlerine başlanan bu yeni özellik, belirli bir URL’nin paylaşıldığı tweetleri kapsayacak. Yani bu özellik, içine bir link konularak atılan tweetlerin altında gözükecek. Gözükecek olan ilgili tweetler de hem bu link ile alakalı olacak, hem de belli bir anahtar kelime doğrultusunda gözükecek.

Related Tweets
Related Tweets

Related Tweets özelliği, her ne kadar ilk etapta kullanıcıların hoşuna gitmeyen bir özellikmiş gibi gözükse de, bunu hep birlikte ilerleyen günlerde net bir şekilde görmüş olacağız.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler