Anasayfaİnternet"İçerik Sizinle Olsun!" 11 Mayıs'ta Katılımcılarını Bekliyor!

“İçerik Sizinle Olsun!” 11 Mayıs’ta Katılımcılarını Bekliyor!

Yeni nesil pazarlama trendleri, dijital dünyada ayakta kalabilmenin sırları, içerik üretmenin ipuçları, pazarlama alanında sosyal medya kullanımı gibi konuların tartışılacağı İçerikle Pazarlama Konferansı, 11 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00-19:00 arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü‘nde gerçekleştirilecek.

“İçerik Sizinle Olsun” başlığıyla düzenlenen konferansta içeriğin pazarlamadaki gücü konunun uzmanları tarafından tartışılacak. Batuhan Apaydın (Yemek Sepeti), Hakan Bilginer (Zaytung), Elif Dağdeviren (EDGE Yapım), Yalçın Pembecioğlu (Bigumigu) gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacağı konferans, başlığı ve temasıyla son dönemin en popüler içerikle pazarlama aktivitelerinden birini olan Star Wars filmine atıfta bulunuyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya Bölümü İçerikle Pazarlama ve İçerik Yönetimi dersleri kapsamında düzenlenen konferansta ayrıca, Bilgi Üniversitesi’nden Güventürk Görgülü “İçerikle Değer Yaratma”, Ivo Furman ise “Büyük Veriyi İşlemek” konulu birer konuşma yapacak.

Katılımın ücretsiz olduğu konferansla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İçerik Sizinle Olsun

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler