AnasayfaSosyal MedyaYouTube Artık Videoların Ne Kadarını İzlediğinizi De Gösterecek

YouTube Artık Videoların Ne Kadarını İzlediğinizi De Gösterecek

Popüler video platformu YouTube’da artık hangi videoların ne kadarlık kısmını izlediğinizi de görebileceksiniz.

Daha önce YouTube’da izlemiş olduğunuz videolar, silik bir görsel ve “İzlendi” etiketi ile ayırt edilebiliyordu. Ancak artık bu özellik yeni fonksiyonlar ile yerini kırmızı bir şeride bırakmış durumda.

An itibariyle YouTube’a giriş yaptığınızda bazı videoların alt kısmında kırmızı bir şerit olduğunu görebilirsiniz. İşte bu kırmızı şerit, ilgili videoların ne kadarlık kısmını izlediğinizi gösteriyor. Yani videonun yarısını izlediyseniz kırmızı şerit videonun yarısına kadar; tamamını izlediyseniz tamamına kadar gösteriliyor.

YouTube Video İzlenme Miktarı

Küçük ancak pratik olan bu yenilik sadece YouTube’un web sürümünde değil; mobil uygulamalarında da aktif edilmiş durumda. Ancak şimdilik sadece Android sürümünde bulunuyor.

Tüm Zamanların En Çok İzlenen 10 YouTube Videosu

YouTube’a gelen bu yeniliğin şimdilik sınırlı sayıda kullanıcılar için aktif edildiğini de belirtmek gerekiyor. Yakın zamanda ise tüm kullanıcılara sunulması planlanıyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler