AnasayfaİnternetGoogle'ın Yeni Kurumsal Blogu "The Keyword" Duyuruldu

Google’ın Yeni Kurumsal Blogu “The Keyword” Duyuruldu

Google, tüm bloglarını tamamen yenileyerek tek çatı altında topladığı “The Keyword” isimli yeni platformunu duyurdu.

Google, şimdiye kadar bünyesinde bulunan her ürün için ayrı bir blog sayfası açarak haberleri ve duyuruları bu bloglar üzerinden yapıyordu. Ancak bundan böyle tüm blogların işleyişini yenilenen arayüzü ile artık The Keyword çatısı altında sürdürecek.

Google’ın yeni şirket bloguna yine blog.google.com adresi üzerinden ulaşılabiliyor. Ancak blogun adı bundan böyle “The Keyword” olarak adlandırılacak. Google’dan YouTube’a, Android’den Translate’e kadar tüm Google ürünleriyle ilgili haberler, duyurular ve yenilikler artık bu isim altında kullanıcılara servis edilecek.

The Keyword Blog

Google’a ait toplam 19 resmi blogun tek çatı altında toplandığı The Keyword, arayüz olarak da oldukça sadece ve hoş bir görünüme sahip diyebiliriz. Blogda kullanıcıların ürünler arasında rahat şekilde geçiş yapabilmelerini sağlayan ürün kategorileri, kategori seçimi yapabilecekleri başlıklar ve Google’ın resmi Twitter hesabından gönderilen tweetler de yer alıyor. Ayrıca basın için ayırdıkları bölümde çeşitli görseller de bulunuyor.

The Keyword Google Blog

Sonuç olarak Google’ın resmi The Keyword blogunun, bundan böyle şirkete ve ürünlere ait yenilikler, haberler ve duyuruların ana merkezi olarak işleyişini sürdüreceğini söyleyebiliriz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler