AnasayfaTeknolojiPokemon GO'da Etkili Bir Poke Topu Fırlatma Tekniği: "L Atışı"

Pokemon GO’da Etkili Bir Poke Topu Fırlatma Tekniği: “L Atışı”

Pokemon GO kullanıcılarını en çok sinir eden olaylardan biri de pokemona fırlatılan poke topunun isabet etmemesi. Birçok oyuncunun sinirini bozan bu durum, aynı zamanda çantadaki sayılı sayılı poke toplarının da boş yere harcanmasına sebep oluyor. Ancak bir Reddit kullanıcısının geliştirdiği bir teknik sayesinde yüksek isabet oranı sağlamanız mümkün.

“L atışı” olarak adlandırılan bu fırlatma tekniğinde, adından da anlaşılacağı üzere poke topunun L şeklinde fırlatılması öneriliyor. Bu sayede boş yere poke topu harcamadan kolay bir şekilde pokemon yakalayabiliyorsunuz.

L tekniğinin kullanımı ise oldukça basit: Poke topuna basılı tutun, ekranın sol üst kısmına doğru L harfi çizin ve pokemonun seviyesine geldiğinizde parmağınızı çekerek topu fırlatın. Hepsi bu kadar.

Ayrıca falsolu (Curveball) olarak atmak isteyenlerin de aynı tekniği kullanabileceğini belirtmekte fayda var.

İster sol elinizle L çizin, isterseniz de sağ elinizle ters L çizin sonuç olarak bu basit taktik ile isabet oranının arttığını göreceksiniz. Üstelik bu durum banlanmanızı sağlayacak bir hile de değil.

Pokemon GO’da 1000 CP Üzeri İçin Pokemonları Kaç CP’de Evrimleştirmek Gerekir?

KAYNAKReddit

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler