AnasayfaHaberlerGoogle "Bana Özel Ramazan" Sayfasını Kullanıma Sundu

Google “Bana Özel Ramazan” Sayfasını Kullanıma Sundu

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Google da her sene olduğu gibi kişiselleştirimiş  “Bana Özel Ramazan” sayfasını kullanıma sundu.

Google’ın “Küçük şeyleri biz halledebiliriz, siz daha büyüklere odaklanın” sloganıyla her sene Ramazan ayı ile birlikte kullanıma sunduğu Bana Özel Ramazan sayfası, yine kullanıcılara Ramazan ayı ile ilgili kişiselleştirilmiş içerik kartları sunmaya devam ediyor.

Site üzerinde Yeme ve İçme, Eğlence, Sağlık ve Bakım ana kategorileri bulunuyor. Bu kategoriler altında kartlar şeklinde sunulan içerikler Google+ hesabı ile giriş yapan kullanıcıların profillerine göre değişiklik gösteriyor. Yani Google, her bir kullanıcıya onun ilgi alanlarını baz alarak kişiselleştirilmiş Ramazan içerikleri sunuyor.

Google Ramazan sayfası

Kullanıcılar sunulan içerikler arasından istediklerini favoriye alabiliyor ve daha sonra bunu sol taraftaki menüde yer alan Favoriler sayfası üzerinden ulaşabiliyor. Sunulan kartlar ayrıca Facebook, Twitter ve Google+’da paylaşılabiliyor.

Ramazan’da sağlık, Ramazan’a özel yemek tarifleri, mobil uygulamalar, TV programları ve daha nice makale ve videoya bu sayfa üzerinden erişilebiliyor.

Google’ın “Bana Özel Ramazan” sayfasını ziyaret edip kişiselleştirilmiş Ramazan içeriklerini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler