AnasayfaSosyal MedyaGirişimleri Tanıtan Girişim: Çay Kahve İnsan / Ben Girişim

Girişimleri Tanıtan Girişim: Çay Kahve İnsan / Ben Girişim

“Girişimleri tanıtan girişim” olarak ortaya çıkan Çay Kahve İnsan isimli YouTube kanalı, Ben Girişim programı ile yeni girişimleri ücretsiz olarak tanıtarak daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlıyor.

“Neden girişimlerimizi tanıtabileceğimiz ücretsiz ve tarafsız bir mecramız yok?” diyerek yola çıkan Momoth kurucusu Tarık Çayır, “Çay Kahve İnsan” isimli YouTube kanalı altındaki “Ben Girişim” programı ile sektördeki girişimler ile ilgili ayrıntıları kendi girişimcilerinin ağzından izleyenlere aktarıyor.

Ben Girişim

Kısaca bir girişim tanıtım programı olan Ben Girişim’in hikayesini Medium blogunda anlatan Çayır, proje sürecinde yaşadığı zorlukları, geçtiği aşamaları ve planlarını tek tek anlatıyor. Sonuç olarak ise ortaya izleyicilere yol gösteren, girişimleri daha yakından tanımalarını sağlayan bir video projesi ortaya çıkıyor.

Ayrıca girişimlerini ücretsiz olarak duyurmak isteyen girişimciler de burada yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabiliyor.

Dilerseniz aşağıdaki oynatma listesinden Ben Girişim’de yer alan girişim videolarını izleyebilir, ya da YouTube üzerinden Çay Kahve İnsan kanalına abone olabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler