AnasayfaHaberlerÇayseverlere Özel Instagram Yarışması: #Çaystagram

Çayseverlere Özel Instagram Yarışması: #Çaystagram

Beyaz çayın mucidi Neşe Çay, çayseverler için başlattığı Instagram fotoğraf yarışmasını duyurdu: #Çaystagram.

Neşe Çay tarafından çayseverleri sevindirecek yeni bir Instagram yarışması duyuruldu. Buna göre 11 Mayıs – 11 Haziran tarihleri boyunca her hafta, çay aşkını anlatan fotoğrafı çekip #çaystagram hashtagi ile Instagram üzerinden paylaşan 1 şanslı kullanıcı, Neşe Çay’dan special çay paketi kazanacak.

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar, caystagram.com web sitesi üzerinden görüntülenebileceği gibi; her haftanın kazanan fotoğrafı ve fotoğrafın sahibi de görülebilecek.

Neşe Çay Special hediye paketi
Neşe Çay Special hediye paketi

#Çaystagram yarışması katılım kuralları

 • Neşe Çay Gıda San. tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması Neşe Çay’ın Instagram hesapları üzerinden 11 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yarışma duyurusu Neşe Çay’ın Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından yapılacaktır. Belirtilen tarih aralığında Instagram’da #çaystagram etiketiyle paylaşılan çay aşkını anlatan fotoğraflar arasından haftalık olarak Neşe Çay ekibi tarafından seçilecek fotoğrafın sahibi Neşe Çay Special Çay Hediye Paketi kazanacaktır.
 • Yarışmaya katılacak kullanıcıların http://instagram.com/nesecay instagram sayfasını takip etmeleri gerekmektedir. Yüklenen fotoğraflar Neşe Çay tarafından Neşe Çay Instagram hesabında da yayınlanacaktır.
 • Instagram’da profili gizli olan yarışmacıların katılımı geçersiz sayılacaktır.
 • Yarışmaya katılabilmek için, tüm kullanıcılar, Instagram’ın hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Fotoğraf sahipleri #çaystagram etiketiyle paylaşılan fotoğrafların, Neşe Çay ekibi tarafından Neşe Çay web sayfasında, Instagram, Facebook ya da Twitter’da paylaşılacağını kabul etmiş sayılır.
 • 1 katılımcı, 1’den fazla fotoğraf ile katılım sağlayabilir. Ancak 1 katılımcı, 1 kez ödül kazanabilir.
 • Yarışmanın sonuçları haftalık olarak Cumartesi günleri saat 18.00’da açıklanacaktır. Yarışmayı kazanacak olan 4 kişinin isimleri http://caystagram.com web adresinde ve Neşe Çay Instagram, Facebook ve Twitter sayfaları aracılığıyla açıklanacaktır.
 • Kazanan kişiler açıklandığında, kazananların Neşe Çay Instagram hesabı, Facebook ya da Twitter üzerinden mesaj atarak iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir.
 • Kazanan kişilerin ödülleri, ilettikleri adreslere en kısa süre içinde teslim edilecektir. Eksik veya yanlış verilen iletişim bilgilerinden dolayı ödüllerin ulaşamamasından Neşe Çay sorumlu değildir.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 • Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar ödüle hak kazanamayacaktır.
 • Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Daha fazla bilgi için caystagram.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler