AnasayfaHaberlerYeni Yüklenen Vine Videolarından Anında Haberdar Olun

Yeni Yüklenen Vine Videolarından Anında Haberdar Olun

Vine’a gelen yeni bildirim özelliği sayesinde istediğiniz kullanıcıların yeni yüklediği Vine videolarından anında haberdar olun.

Popüler 6-saniyelik video platformu Vine, küçük ancak kullanıcıların işine oldukça yarayacak bir özelliğe kavuştu. Bugünden itibaren kullanılabilecek olan yeni özellik ile kullanıcılar artık istediği kişi veya kişilerin yeni Vine videolarından anında haberdar olabilecek.

[vc_button title=”Vine WordPress Eklentisi Kullanıma Sunuldu” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/vine-wordpress-eklentisi-kullanima-sunuldu”]

Vine’a gelen yeni özellik ile birlikte, Vine kullanıcılarının profil sayfalarının sağ üst tarafında bir yıldız ikonu yer alacak. Kullanıcılar istediği Vine kullanıcısının profil sayfasına giderek bu yıldız ikonuna tıkladığı andan itibaren o hesabı favorilerine almış olacak. Ardından bu kullanıcı yeni bir Vine videosu yüklediğinde, bu kişiyi favorilerine ekleyen kullanıcı da bununla ilgili anlık bildirim alacak.

Vine - Kullanıcıları favoriye alma
Vine – Kullanıcıları favoriye alma

Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar artık sevdiği Vine kullanıcılarının yeni videoları için sürekli platforma girmelerine gerek kalmayacak. Direkt olarak o kullanıcıları favoriye almaları yeterli olacak.

Bugünden itibaren kullanılabilecek olan yeni favori bildirim özelliği, ayrıca uygulama ayarları üzerinden de görüntülenip düzenlenebilecek.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler