AnasayfaHaberlerYapı Kredi'nin Yeni Websitesini Gördünüz mü?

Yapı Kredi’nin Yeni Websitesini Gördünüz mü?

Yapı Kredi, tasarımını yenilediği yeni websitesi ile müşterilerine çok kolaylık sağlayacak.

Yapı Kredi’nin internet sitesi yapikredi.com.tr‘ye girdiğinizde artık çok basit bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Siteye girildiğinde karşımıza kullanımı kolay bir arama kutusu çıkıyor. “Size nasıl yardımcı olabiliriz?” mesajı ile karşılama yapan Yapı Kredi, asıl hedefinin müşterilerine hizmet etmek olduğunu vurguluyor.

Karışık sayfalar içinde müşterilerinin kaybolmasını istemeyen Yapı Kredi’nin yeni websitesinde en çok ön plana çıkan konu; sadelik ve kolaylık. Artık site üzerinden yapacağınız her işleme, arama kutusuna ilgili kelimeyi yazarak ulaşabilirsiniz. Örneğin “Kocaeli” yazıp arama yaptığınızda; Kocaeli’deki ATM’ler, şubeler, satılık gayrimenkuller vb gibi seçeneklerin görüntülendiği bir ekranla karşılaşırsınız. Başka bir örnek verecek olursak; arama kutusuna “QR” yazdığınızda karşınıza Yapı Kredi mobil uygulamasının QR kodu çıkacaktır. Arama kutusunu kullanarak bunun gibi bir çok hizmete kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

yapikredi.com.tr arama kutusu
yapikredi.com.tr arama kutusu

Yeni websitedeki arama sisteminin temelini ise, güçlü bir kurumsal arama sistemi olan Google Search Appliance oluşturuyor.

Gayet şık ve güzel tasarıma sahip yeni websitesi için hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yapı Kredi internet sitesi tanıtım videosu

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler