AnasayfaHaberlerSnapcash: Snapchat İle Para Göndermenin Eğlenceli Yolu

Snapcash: Snapchat İle Para Göndermenin Eğlenceli Yolu

Anlık fotoğraf ve video paylaşım platformu Snapchat, yeni duyurduğu Snapcash ürünü ile artık platform üzerinden para göndermeyi mümkün kılacak.

Snapchat üzerinden para göndermek artık mümkün. Anlık görüntü & video paylaşım platformu Snapchat, platforma eklediği birçok özelliğin ardından şimdi de yeni para gönderme platformu Snapcash’i resmi blogu üzerinden duyurdu.

[vc_button title=”Markalar Snapchat’i Kullanmalı mı? (İNFOGRAFİK)” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/markalar-snapchat-i-kullanmali-mi”]

Online ödeme sistemi Square ile anlaşma yapan Snapchat; hızlı, eğlenceli ve basit bir para gönderme platformu kurdu. Bu yeni mobil para aktarım sistemi, uygulamadaki mesaj kutusuna göndermek istediğiniz miktarı yazıp (örn: 3.99 TL) yeşil butona tıklamanızla işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Snapcash uygulaması; Square üzerinden girdiğiniz banka hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan, bankaya gitmenize ve uzun işlemler için sıra beklemenize gerek kalmadan ödemelerinizi gerçekleştirmeyi, sevdiklerinize minik sürprizler yapmanızı sağlıyor.

Snapcash
Snapcash

Square’ın deneyim garantisi ile banka kartlarınızın güvende olduğunu söyleyen şirketin bu yeni uygulaması, şu anda sadece Amerika’da yaşayan 18 yaş üstü banka kartı sahipleri için hayata geçirildi. Önümüzdeki günlerde diğer ülkelerde de uygulamaya konulması beklenen özellik, bakalım ülkemizde ne kadar yaygınlaşacak.

Snapcash’in oldukça eğlenceli olan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazan: Dilek Erdensoy

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler