AnasayfaHaberlerPinterest Aramalarına Yemek Tarifi Filtreleme Seçeneği Eklendi

Pinterest Aramalarına Yemek Tarifi Filtreleme Seçeneği Eklendi

Pinterest’in arama sayfasına eklenen yemek tarifi filtreleme seçeneği ile artık daha spesifik sonuçlar elde edilebilecek.

Pinterest’in resmi blogu üzerinden duyurulan bu küçük yenilik, Pinterest’te yemek tarifi arayanlar için oldukça faydalı olacak. Pinterest’in arama sayfasına eklenen filtreleme seçeneğini kullanarak daha spesifik sonuçlar elde edilebilecek.

Pinterest‘e eklenen bu küçük özellik ile platform üzerinde herhangi bir yemek tarifi arandığı zaman, sayfanın sol tarafında yer alan menüden Vejeteryan, Vegan, Glütensiz, Paleo gibi diyet tabanlı filtrelemeler yapılabilecek. Diyet filtrelemesi yapmak istemeyenler ise en alttaki Indulge me seçeneği ile diyet filtrelemesi dışında kalan pinleri görebilecek.

pinterest yemek tarifleri
pinterest yemek tarifleri

Yemek kategorisi konusunda diğer sosyal medya platformlarına göre daha fazla içerik barındıran Pinterest’in bu küçük yeniliği, ilgisi olan Pinterest kullanıcıları için oldukça faydalı olacak.

Şimdilik sadece web üzerinde çalışan filtreleme sistemi, Pinterest’in mobil uygulamasına da yakın zamanda eklenecek.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler