AnasayfaHaberlerModanisa'dan Ücretsiz Moda Yazarlığı Eğitimi: Blogger Akademi

Modanisa’dan Ücretsiz Moda Yazarlığı Eğitimi: Blogger Akademi

Tesettür giyimin öncüsü Modanisa.com, moda bloggerları yetiştirmek üzere 5 haftalık ücretsiz eğitim programı başlattı.

Türkiye’de muhafazakar modern kesimin ilk alışveriş sitesi olan Modanisa.com, Blogger Akademi adı altında ücretsiz bir eğitim projesi başlattı. Akademide; blogger olmanın püf noktaları, etkin içerik üretme dersleri, detaylı WordPress kullanımı, sosyal medya ve kişisel markalaşma konularında eğitim verilecek.

Kuruluşunun 3. yılını kutlayan Modanisa.com, ülkemizde blogger yetiştirmek amacıyla yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak, moda bloggerları yetiştirme yolunda ücretsiz eğitim programı başlattı.

Modanisa.com Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe konu ile ilgili olarak; Blogger Akademi’nin, sosyal medya ve blog yazarlığını geliştirmek amacıyla düzenlenen 5 haftalık ücretsiz bir eğitim programı olduğunu ve 5 haftalık eğitim süresi boyunca; blogger olmanın püf noktaları, etkin içerik üretme dersleri, detaylı WordPress kullanımı, sosyal medya ve kişisel markalaşma konularında eğitim verileceğini belirtti.

Modanisa Digibus
Modanisa Digibus

Blogger Akademi’de eğitim, 24 Mayıs 2014 tarihinde başlayacak ve 21 Haziran 2014 tarihinde sona erecek. Blogger eğitimi her hafta Cumartesi günleri 10.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Blogger Akademi’nin Eğitim Koordinatörlüğü ise USMED Genel Sekreteri ve Digibus Ajans Başkanı Salih Çaktı tarafından yürütülecek.

5 hafta sürecek olan ücretsiz eğitim programına dahil olmak için fr.modanisa.com/blogger-akademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler