AnasayfaSosyal MedyaInstagram Fotoğraflarınızı En Çok Kimlerin Beğendiğini Öğrenin

Instagram Fotoğraflarınızı En Çok Kimlerin Beğendiğini Öğrenin

Instagram hesabınız veya hesaplarınız ile ilgili merak ettiğiniz detaylara, piyasada bulunan ücretli veya çeşitli ücretsiz Instagram analiz araçları ile ulaşabilseniz de bazı bilgileri öğrenme konusunda bu araçlar yetersiz kalabiliyor. Örneğin Instagram fotoğraflarınızı en çok kimlerin beğendiğini öğrenmek de bunlardan biri. Ancak bunun için de bir çözüm yolu geliştirilmiş durumda.

BestBuddies isimli yeni bir web uygulaması sayesinde Instagram fotoğraflarınızı en çok kimlerin beğendiğini rakamlar ile görmeniz mümkün. Ayrıca fotoğraflarınızı en çok beğenen kişilerin, paylaştığınız fotoğraflarınızı beğenme yüzdelerini de görebiliyorsunuz.

BestBuddies

BestBuddies nasıl kullanılır?

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan BestBuddies uygulaması üzerinden kendi Instagram hesabınız ile ilişkilendirilen bilgileri görebilmek için tek yapmanız gereken buradaki adres üzerinden Instagram hesabınız ile giriş yapmak.

2015’in En Çok Beğenilen 10 Instagram Fotoğrafı

İlgili sayfadaki “Get Started” butonuna basarak işlemi başlatmanızın hemen ardından hesabınız otomatik olarak inceleniyor ve fotoğraflarınızı en çok beğenen arkadaşlarınızın isimleri ve beğenme yüzdeleri listeleniyor. Dilerseniz ilgili analiz sonuçlarını da Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler