AnasayfaHaberlerArtık Google Hangouts da Kendi Web Sitesi Üzerinden Kullanılabilecek

Artık Google Hangouts da Kendi Web Sitesi Üzerinden Kullanılabilecek

Google’ın mesajlaşma platformu Hangouts, artık sadece bir eklenti olarak değil; doğrudan yeni web sitesi üzerinden de kullanılabilecek.

WhatsApp Web, Facebook Messenger Web ve Skype Web‘in ardından nihayet Google Hangouts da artık bir web sitesine sahip: hangouts.google.com.

Mobil uygulaması dışında daha önce; Chrome uzantısı, Chrome masaüstü uygulaması veya Gmail, Inbox, Google+ gibi Google servisleri aracılığıyla kullanılabilen Google Hangouts, artık doğrudan kendi web sitesi üzerinden de kullanılabilecek.

Yeni Hangouts Web uygulaması ile platformun sahip olduğu tüm özellikler kullanılabiliyor. Fotoğraf, video, GIF, harita, emoji gönderme, grup mesajları, sesli & video görüşme gibi eylemlerin hepsi gerçekleştirilebiliyor.

Hangouts Web
Hangouts Web

Hangouts Web üzerinde yapılan görüşmelerin diğer platformlar ile senkronize edildiğini de belirtmekte fayda var. Yani doğrudan web üzerinden yapılan bir görüşmeye, örneğin Hangouts’un mobil uygulamaları üzerinden de devam edilebiliyor.

Her ne kadar farklı platformlar üzerinden çeşitli kullanım alternatifleri olsa da, ayrı bir web sitesi ile daha rahat, daha performanslı bir kullanıma sahip olacağını söylemek mümkün.

Yeni Hangouts Web’i kullanmak için hangouts.google.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler