AnasayfaİnternetGame of Thrones'tan Fragman Rekoru: 24 Saatte 30 Milyon İzlenme!

Game of Thrones’tan Fragman Rekoru: 24 Saatte 30 Milyon İzlenme!

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones, dijitalde bir başka rekora daha imza attı. 14.4 milyon indirme ile 2015’in korsan olarak en fazla indirilen TV dizileri içinde ilk sırada yer alan Game of Thrones, 6. sezon için yayınladığı “RED BAND” isimli ana fragmanında rekor izlenme sayısına ulaştı.

HBO’nun Entertainment Weekly‘ye yaptığı açıklamada Game of Thrones’un 6. sezon fragmanının 24 saatten daha az bir süre içinde toplam 30 milyon kez izlendiği belirtildi. 5. sezon için geçtiğimiz sene yayınlanan Game of Thrones fragmanının ise aynı süre içerisinde 27 milyon kez izlendiği belirtildi.

Game of Thrones Dünyası Google Maps’te Olsa Nasıl Görünürdü?

Kısa sürede bir HBO rekoru kıran fragman, hem YouTube’da hem de Facebook’da milyonlarca kişiye ulaştı. Yapılan açıklamada ilk 24 saatte YouTube’daki videonun 8 milyon kez; Facebook’taki videonun ise 22 milyon kez izlendiğinde dikkat çekildi. (Fragmanın yayınlanmasından dört gün sonraki rakamlar ise, Facebook: 31 milyon, YouTube 22 milyon)

Game of Thrones’un merakla beklenen yeni sezonu ise 24 Nisan 2016 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler