AnasayfaHaberlerApple Watch İnceleme Videoları Yayınlandı

Apple Watch İnceleme Videoları Yayınlandı

Apple, resmi web sitesinde yeni akıllı saati Apple Watch’un özellikleri anlattığı çeşitli inceleme videolarını yayınladı.

İlk olarak 2014’ün Eylül ayında gün yüzüne çıkan Apple’ın merakla beklenen akıllı saati Apple Watch, tüm özellikleriyle birlikte kapsamlı olarak geçtiğimiz Mart ayında tanıtılmıştı. Şimdi de Apple’ın web sitesi üzerinden akıllı saatin sahip olduğu özellikleri anlatan çeşitli Apple Watch inceleme videoları yayınlandı.

Sitede yayınlanan inceleme videoları arasında Apple Watch’taki; Mesajlar, Faces, Digital Touch, Aramalar, Siri, Haritalar, Müzik, Apple Pay, Aktivite ve Egzersiz bulunuyor. Ancak şu anda (4 Nisan 2015) bu videolardan sadece 4 tanesi aktif durumda (Tanıtım, Mesajlar, Faces, Digital Touch). Diğer inceleme videoları ise yakın zamanda izlenebilir olacak.

Apple Watch inceleme videoları
Apple Watch inceleme videoları

10 Nisan 2015 tarihinde ön siparişleri alınacak olan Apple Watch modelleri için şimdiden inceleme videoları yayınlayan Apple’ın, potansiyel müşterileri üzerinde merak uyandırarak satışları arttırması bekleniyor. Ayrıca hazırlanan inceleme videoları ile Apple Watch’u merak eden kullanıcılar da birinci ağızdan Apple Watch’u inceleme fırsatı bulmuş oluyor.

Apple Watch inceleme videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler