AnasayfaSosyal MedyaYerli Video Eşleşme Platformu "for8" İle Tanışın

Yerli Video Eşleşme Platformu “for8” İle Tanışın

8 saniyede kaç kişiyi etkileyebilirsiniz?

Video eşleştirme platformu olarak piyasaya sürülen yerli for8 uygulaması, kullanıcılara yeni insanlarla tanışma noktasında sosyal bir ortam sağlıyor.

Yerli video eşleşme uygulaması for8, sekiz saniyelik videolar üzerinden kullanıcıların yeni insanlarla tanışmalarını ve sosyalleşmelerini sağlıyor. Uygulamayı, Tinder’ın eşleştirme özelliği ve Vine’ın kısa süreli video yapısının harmanlanmasıyla ortaya çıkan yerli bir platform olarak da tanımlamak mümkün.

Levent Atlas, Vehbi Yurdakurban ve Onur Turnalar tarafından geliştirilen ve kısa sürede iyi bir ivme kazanan for8 uygulaması, an itibariyle 35 binden fazla indirme sayısına ve 10 binden fazla eşleştirme sayısına ulaşmış durumda.

for8 uygulaması

for8 uygulamasını kullanabilmek için öncelikle (Google Play veya App Store üzerinden indirdikten sonra) Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise kendinizi anlatacağınız 8 saniyelik bir video çekip yüklüyorsunuz. Videonuz duvarınızda yerini aldıktan sonra ise diğer videoları izleyebiliyor ve hoşunuza gidenleri beğenebiliyorsunuz.

Videosunu beğendiğiniz bir kullanıcı eğer sizin de videonuzu beğenirse, eşleşme tamamlanmış oluyor. Sonrasında ise eşleştiğiniz bu kişi ile karşılıklı mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz.

for8 uygulaması

Uygulamada bir de beklemeyi sevmeyen kullanıcılar için “Like Premium” seçeneği yer alıyor. Gelir modeli olarak ele alınan bu özellik ise videoları beğenen kişileri kullanıcıların onları beğenmeden görebilmelerini ve konuşabilmelerini sağlıyor. Böylece kullanıcılar hem beklemek zorunda kalmıyor; hem de karşı tarafı görebilmek için videoları beğenmesine gerek kalmıyor.

Yakın zamanda yeni özellikleri de bünyesine katacak olan for8 uygulamasını denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca for8 Üniversite Temsilcisi olmak isterseniz, site üzerinde yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

for8: Google Play | App Store | Website

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler