AnasayfaHaberlerYahoo Mail 16. Yaşına Yeni Özelliklerle Giriyor

Yahoo Mail 16. Yaşına Yeni Özelliklerle Giriyor

Yahoo Mail kurulalı tam 16 yıl oldu. Yeni yaşını kutlayan Yahoo; masaüstü, iOS ve Android platformlarında kullanılabilecek yeni özellikler getirdi.

Yahoo’nun kuruluşundan (1995) iki yıl sonra, tam olarak 8 Ekim 1997 tarihinde kurulan Yahoo Mail 16 yaşına girdi. Yeni yaşıyla beraber Yahoo Mail; masaüstü, iOS ve Android platformlarında kullanılabilecek yeni özellikleri de beraberinde getirdi.

Yahoo Mail’in yeni özellikleri arasında; liste şeklinde yeni sohbet görünümü, tek tıklamayla mesaj silme, maillere yıldız ekleme (Gmail’deki gibi), mailler arasında arama yapma ve Flickr resimleriyle uygulanan yeni temalar var.

Ayrıca Yahoo, ücretli olarak kullanılan Yahoo Mail Plus’ın bazı özelliklerini de ücretsiz olan Yahoo Mail’e ekledi. Bunlar ise; geliştirilmiş filtreleme, otomatik mesaj gönderimi ve tek kullanımlık adresler. Bütün bunlara ek olarak e-posta depolama alanı da 1TB‘a yükseltildi.

Yahoo Mail için hazırlanan videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Buna da bir göz atın >> Yahoo’ya İki Adımlı Doğrulama Sistemi ve Uygulama Şifreleri Geliyor

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler