AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2014)

WebMasto’da Mayıs ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Mayıs ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• altzine.net

altzine.net
altzine.net

“Aylık internet neşriyatı” olarak tanımlanan Altzine.net, aslen oldukça eski bir geçmişe sahip. 1998 yılında yayın hayatına başlayan altZine isimli derginin internet sitesi olan Altzine.net’te; kültür, sanat ve edebiyat alanlarında sıradanlığın dışına çıkan çeşitli birçok içerik bulabilirsiniz. AltTema, altKurmaca, altYorum, altAtölye gibi kategorilere ayrılarak farklı ve bir o kadar da zengin bir altyapıya sahip olan Altzine.net, katkıda bulunmak isteyen kişilere de kapılarını açıyor.

Ziyaret etmek için >> altzine.net

[su_divider top=”no”]

• archiputer.tumblr.com

archiputer.tumblr.com
archiputer.tumblr.com

Teknik resimler çizmek için kullanılan popüler tasarım programı AutoCAD üzerine kurulmuş olan Archiputer.tumblr.com’da; AutoCAD ipuçlarından program ile yaşanan çeşitli problemlerin çözümlerine kadar birçok faydalı içerik bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra siteye konu ile ilgili kendi paylaşımlarınızı ekleyebilir, ya da site üzerinden aklınızdaki soruları paylaşarak gelen cevaplara göre çözümler bulabilirsiniz. İlgisi olanlara tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> archiputer.tumblr.com

[su_divider top=”no”]

• caglarnerede.com

caglarnerede.com
caglarnerede.com

Kişisel bir gezi blogu olan Caglarnerede.com, tasarım olarak birçok gezi blogunu geride bırakıyor diyebiliriz. Çünkü siteye girdiğiniz andan itibaren blog sahibi Çağlar İşçioğlu’nun Google Maps üzerinden şu anda nerede bulunduğunu ve daha önce de nerelere ayak bastığını görebiliyorsunuz. Gezdiği ülke ve şehirlerde edindiği tecrübelerini blogunda paylaşan ve bunları çektiği fotoğraflar ile süsleyen Çağlar İşçioğlu’nun bu seyir defterini, gezmekten zevk alan herkese öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> caglarnerede.com

[su_divider top=”no”]

• eksibesiktas.blogspot.com.tr

eksibesiktas.blogspot.com.tr
eksibesiktas.blogspot.com.tr

Beşiktaş taraftarlarının her gün takip edeceğini düşündüğümüz Eksibesiktas.blogspot.com.tr adresinde, Beşiktaş ve futbol ile ilgili birbirinden farklı, dolu dolu içerikler bulabilirsiniz. Hali hazırda bünyesinde bulunan 10 yazarın kendi yorumlamaları ve tespitleri ile futbola Beşiktaş penceresinden bakmak isteyenlerin bu futbol bloguna bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için >> eksibesiktas.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

• offnegiysem.com

offnegiysem.com
offnegiysem.com

Direkt olarak isminden de kendini belli eden bu blog, her gün “Off ne giysem?” sorusuna cevap arayanlara oldukça fayda sağlıyor. Blog sahibi Billur Saatçi, sık güncellediği bu blogunda; moda, alışveriş, kıyafet önerileri, kişisel düşünce ve tecrübeleri ve yaşam üzerine daha birçok içeriğe yer veriyor.  Yaşama Billur Saatçi’nin gözünden bakmak isteyenler, Offnegiysem.com adresini ziyaret edebilirler.

Ziyaret etmek için >> offnegiysem.com

[su_divider top=”no”]

• sevgilikitapp.com

sevgilikitapp.com
sevgilikitapp.com

Adından da anlaşılacağı üzere bir kitap blogu olan Sevgilikitapp.com’da blog sahibi Ezgi Su’nun çeşitli birçok kitap ile ilgili yorumlamalarını bulabilirsiniz. Bunun haricinde kitaplar ile ilgili güncel haberlerine ve Ezgi Su tarafından verilen kitap tavsiyelerine de göz atabilirsiniz. 8 bloggerdan oluşan Ütopik Kızların Günlüğü (ÜKG) grubunun bir üyesi olan ve kitap blogları arasında önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğümüz bu blogu tüm kitapseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> sevgilikitapp.com

[su_divider top=”no”]

• veganyemekler.com

veganyemekler.com
veganyemekler.com

Yeliz Utku adındaki bir vegan tarafından açılan ve yönetilen Veganyemekler.com, adından da anlaşılacağı üzere veganlara hitap eden spesifik bir yemek blogu olarak ziyaretçilerine hizmet veriyor. Veganlara özel yemek tariflerinden sağlık ve beslenme ile ilgili konulara kadar faydalı birçok içerik bulabileceğiniz bu siteyi tüm veganlara ve vegan yaşamına ilgi duyanlara tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> veganyemekler.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler