AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2015)

WebMasto'da Kasım ayı için seçilen Ayın Web Siteleri'ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Kasım ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• cigdemozdemirevren.net

cigdemozdemirevren.net

Çiğdem Özdemir Evren’in “Engagement” adını verdiği bu kişisel blogunu, kısaca iş dünyası çerçevesinde kendi tecrübelerini ve fikirlerini paylaştığı bir blog olarak tanımlayabiliriz. Blogda, insan kaynakları, performans yönetimi, sosyal medya, pazarlama, kişisel gelişim ve daha birçok kategoride; çeşitli ipuçları, analizler, değerlendirmeler bulmanız mümkün. Eğer siz de bu sektörün içindeyseniz veya ilginiz varsa Çiğdem Özdemir Evrenin bu bloguna mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: cigdemozdemirevren.net

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• fotoblogyazar.blogspot.com

fotoblogyazar.blogspot.com

Adından da anlayacağınız üzere bir fotoğraf blogu olan Fotoblogyazar.blogspot.com, okuyucularına standart fotoğraf bloglarından daha fazlasını sunuyor diyebiliriz. Zira blogda sadece fotoğraf değil; fotoğrafların yorumlanarak anlatıldığı edebi yazılar da bulunuyor. Bunun yanı sıra sık sık güncellenen blogda, fotoğrafçılık ile ilgili ipuçlarından fotoğraf eleştirilerine, hikayelerden şiirlere kadar birçok içerik bulmanız mümkün. Ayrıca diğer blog yazarlarına kapılarının açık olduğunu da belirtmekte fayda var. Fotoğrafçılığa ilgisi olanlar başta olmak üzere herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: fotoblogyazar.blogspot.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• kimyaca.com

kimyaca.com

“Atomdan Evrene” sloganıyla yayın hayatına devam eden Kimyaca.com, Kimya başta olmak üzere ilgi alanı “bilim” olan herkese eğitici ve aynı zamanda keyifli içerikler sunuyor. Nedir, nasıl yapılır tarzındaki içeriklerden çeşitli bilimsel araştırmalara, bilim haberlerinden deney videolarına kadar birçok zengin içeriğin yer aldığı sitede bilim ile ilgili merak ettiğiniz birçok şeyi bulabilirsiniz. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: kimyaca.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sibelhos.com

sibelhos.com

İçerik pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, online reklamcılık konularında çalışmalarını sürdüren Sibel Hoş, kişisel blogunda da bu çerçevede ziyaretçilerine oldukça faydalı içerikler sunuyor. Yardımcı araçlar, istatistikler, ipuçları ve daha fazlasını bulabileceğiniz blogda zengin bir infografik arşivine de ulaşabilirsiniz. Özellikle infografik üretimi konusunda Türkiye’deki nadir bloglardan olan Sibel Hoş’un bu kişisel bloguna mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: sibelhos.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

teknikblog.org

• teknikblog.org

Alanında uzman çeşitli yazarların toplanarak ele aldığı bu yeni blog; sistem ve ağ yönetimi, siber güvenlik, adli bilişim, veritabanı ve açık kaynak programlama gibi teknik konularda hazırlanan kaliteli içeriklere ev sahipliği yapıyor. Sık sık güncellenen özgün ve kaliteli içerikleriyle kısa zamanda kendi alanında önemli bir rehber haline geleceğini düşündüğümüz bu teknik bloga bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: teknikblog.org

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler