AnasayfaHaberlerVine'a Mesajlaşma Özelliği Geldi

Vine’a Mesajlaşma Özelliği Geldi

Popüler video paylaşım platformu Vine, kullanıcıların özel olarak birbirleri ile iletişime geçebileceği mesajlaşma özelliğini duyurdu.

Her geçen gün gelişen ve büyüyen 6-saniyelik video paylaşım platformu Vine, şimdi ise son olarak mesajlaşma özelliğini duyurdu. Vine Messages (VM) adındaki özellik ise Vine ile Instagram arasındaki rekabeti bir seviye daha yükseltmiş oldu. Zira Vine’dan sonra video özelliğini duyuran Instagram, daha sonra Instagram Direct adındaki mesajlaşma özelliğini duyurmuştu. Şimdi ise Vine kendi mesajlaşma özelliğini kullanıma sunmuş oldu.

Vine Messages (VM) ile istediğiniz kişi veya kişilere özelden video mesajlar gönderebiliyorsunuz. Kendi hazırladığınız bir videoyu ya da daha önceden var olan bir videoyu gönderebilirsiniz. Buna ek olarak metin mesajlar göndermeniz de mümkün. Ayrıca mesaj göndermek istediğiniz kişinin Vine kullanıyor olması da gerekmiyor, çünkü cihazdaki adres defterindeki bulunan tüm kişilere hazırladığınız mesajları gönderebiliyorsunuz.

Vine Mesajlaşma
Vine mesajlaşma özelliği

Vine’ın mesajlaşma özelliğini kullanırken mesajları sadece bir tek kişiye değil, seçtiğiniz birden fazla kişiye de aynı mesajı gönderebiliyorsunuz.

Vine’ın mesajlaşma özelliğinin yanı sıra platforma bir yeni daha özellik daha eklendi. Bundan sonra artık profil renklerinizi istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz. Bunun için profil sayfanızdaki ayarlar kısmından renk seçeneklerinden dilediğiniz bir rengi seçebilirsiniz. Yeni özelliğin şimdilik sadece Android ve iOS platformlar için geçerli olduğunu da belirtelim.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler