AnasayfaHaberlerVine 1. Yaşını Popüler Videolarla Kutluyor (Year on Vine)

Vine 1. Yaşını Popüler Videolarla Kutluyor (Year on Vine)

Bugün itibariyle 1. yaşına giren Vine, bunun adına açtığı Year on Vine sayfasıyla platformdaki en iyi videoları paylaştı.

Popüler video paylaşım platformu Vine bugün itibariyle 1. yaşına girmiş durumda. 24 Ocak 2013 tarihinde kurulan 6 saniyelik videoların paylaşıldığı Vine, 1. yılını doldurmasının şerefine açtığı Year on Vine sayfasında da platform üzerindeki en iyi Vine videolarını paylaştı.

Twitter‘ın da satın alması ile birlikte popülerliğini zirveye taşıyan Vine, 1 yıl içerisinde birçok fenomenin de ortaya çıkmasını sağladı. Fenomenlerle birlikte daha çok sevilen bir platform haline gelen Vine, birçok markanın da pazarlama alanlarından biri haline geldi.

Twitter’ın Vine’ı, popülaritesini bu kadar arttırırken Facebook’un Instagram’ı da bunun gerisinde kalmadı ve saniye sayısını biraz daha arttırarak 15 saniyelik video özelliğini hayata geçirdi. Rekabetin olduğu yerde haliyle gelişim de baş gösterdi.

Yaratıcı kullanıcıların ve videoların ortaya çıkmasını sağlayan Vine, 1. yaşını kutlarken bir de en iyi Vine videolarının sergilendiği Year on Vine sayfasını da duyurdu. Toplamda 18 dakika olan ve web üzerinden izlenebilen videoları TV modunu aktif edip tam ekran olarak da izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler