AnasayfaİnternetVimeo Videoları Sinemaya Uyarlanıyor!

Vimeo Videoları Sinemaya Uyarlanıyor!

Popüler video servisi Vimeo, platformdaki bazı kısa videoları Spotlight Cinema Networks işbirliği ile ABD’deki sinemalara uyarlıyor.

Vimeo çalışanlarının seçtiği videoları kapsayan Staff Picks ve T Brand Studio kanalındaki ve videolardan derlenerek hazırlanacak olan sinema filmi, Samsung’un hazırladığı “Gary & Gabe” isimli reklam filmi gibi videoları da içerecek.

Vime’onun bu proje için işbirliği sağladığı Spotlight Cinema Networks, film öncesi reklamlar için Los Angeles, New York ve Chicago’da bulunan ofisleriyle birlikte ABD’deki bağımsız sinemalar ile birlikte çalışacak. Üç kısa filmden oluşacağı söylenen proje 15 Nisan 2016 itibariyle hayata geçirilecek ve çöplerden kaykay yapma hikayesinin anlatıldığı “The Bucket Board” ile başlayacak.

Vimeo’nun işbirliği sağladığı firmalar ile geliştirdikleri bu sinema projesi, hem Vimeo hem de Vimeo kullanıcıları için oldukça önem arzediyor. Zira Vimeo bu proje sayesinde kullanıcıların orijinal içerik oluşturmalarını ve bunları Vimeo’ya yüklemelerini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Film yapımcılarına ve orijinal içerik üreticilerine odaklanmasıyla YouTube gibi rakiplerinden kendisini farklılaştıran Vimeo, sinema projesiyle de bu alandaki varlığını sağlamlaştıracak gibi görünüyor.

Sıradan Fotoğraflardan Tasarlanan 15 Gerçekçi Film Afişi

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler