AnasayfaHaberlerFlappy Bird'e Gölge Düşürecek Oyun: Swing Copters

Flappy Bird’e Gölge Düşürecek Oyun: Swing Copters

Tüm oyun dünyasını kasıp kavuran Flappy Bird’ün geliştiricisinden oyunseverleri kızdıracak bir oyun daha geldi: Swing Copters.

Oldukça basit bir arayüz ile kolay gibi görünen ancak oynadıkça sinirleri alt üst eden Flappy Bird oyunu, yerini aynı geliştiricinin bir ürünü olan Swing Copters oyununa bırakacak gibi görünüyor.

Flappy Bird oyununun geliştiricisi Dong Nguyen tarafından geliştirilen Swing Copters oyunu da aynı Flappy Bird gibi sade ve basit bir arayüze sahip. Ancak oynanış olarak Flappy Bird’deki sağ tarafa olan hareket yönü Swing Copters’da yukarı doğru olarak ayarlanmış.

Swing Copters
Swing Copters

Mantık olarak Flappy Bird ile hemen hemen aynı olan yeni oyunda da karakterin engellere çarpmadan yoluna devam etmesi gerekiyor. Ancak Swing Copters’in kontrolünün Flappy Bird’den daha zor olduğunu söyleyebiliriz.

Sinir bozucu bir oyun olması sebebiyle bir anda en çok konuşulan oyun haline gelen Flappy Bird, aynı geliştirici tarafından daha zor olarak belirtilen Swing Copters’a yerini bırakacak gibi duruyor. Bakalım Flappy Bird’deki etkiyi bu yeni oyun da gösterecek mi bekleyip göreceğiz.

Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Swing Copters: iOS | Android

Swing Copters oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler