AnasayfaSosyal MedyaSnapchat Facebook Sayfasını Sildi

Snapchat Facebook Sayfasını Sildi

Anlık fotoğraf ve video paylaşım platformu Snapchat, 6.5 milyon beğenisi olan Facebook sayfasını yayından kaldırdı.

Snapchat‘in Facebook sayfasını neden yayından kaldırdığı ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bunun sebebi olarak ilgili Facebook sayfasının çok sık kullanılmaması gösteriliyor.

Facebook.com/snapchat bağlantısına tıklandığında ise “Üzgünüz, bu içeriğe şu anda ulaşılamıyor” mesajı gösteriliyor. Sayfanın kısa süre önce yayında olduğu ise biliniyor. Ancak ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi Snapchat sayfasından yapılan son paylaşımın Ağustos 2013 tarihli olduğu görülüyor.

Snapchat Facebook Sayfası

Snapchat’in Facebook hesabını silmesinin nedeni, aslında yapılan paylaşımların zaman aralığına bakıldığında da anlaşılabiliyor. Zira yaklaşık 3 yıldır pasif duran sayfanın, paylaşım yapıldığı zamanlarda dahi çok aktif olduğunu söylemek zor.

Snapchat’in 1.58 milyon takipçili Twitter hesabına baktığımızda aynısını söylemek biraz zor. Zira Snapchat Facebook’un aksine Twitter’ı oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Ancak paylaşımlarının çoğunun retweetlerden oluştuğunu da belirtmekte fayda var.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler