AnasayfaHaberlerNeutrogena, Turuncu Koltuk ile Hem Bilgi Veriyor Hem de Kazandırıyor

Neutrogena, Turuncu Koltuk ile Hem Bilgi Veriyor Hem de Kazandırıyor

Neutrogena, Facebook uygulamasıyla katılımcılara hem bilgi veriyor hem de hediye setleri kazandırıyor.

Neutrogena, Turuncu Koltuk isimli Facebook uygulamasıyla moda, seyahat ve  ilişkiler hakkında takipçilerinden gelen soruları ünlü blogger ve Twitter fenomenlerine yöneltirken, soru soran şanslı katılımcılara hediye setleri veriyor.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak konusunda oldukça tercih edilen Neutrogena, sosyal medyada da kadınların ihtiyaç ve taleplerine cevap verecek uygulamalar yaparak onların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bunlardan biri, üç aydır devam etmekte olan Facebook uygulaması: Turuncu Koltuk.

22 Kasım’da ilk kez Buse Terim’in oturduğu ve kullanıcılardan gelen, moda ile ilgili soruları yanıtladığı Turuncu Koltuk, sonrasında cizenbayan Elif Tanverdi’nin seyahat konulu soruları yanıtlaması ile devam etti. Turuncu Koltuk’un yeni ve en son konuğu ise ilişki konusunda gelen soruları cevaplayacak olan “yazar geçerim”.

turuncu koltuk
turuncu koltuk

Neutrogena bu uygulamayla, günlük yaşamda sıkça merak ettikleri konularda yönelttikleri soruları, ünlü isimlerle beraber cevaplayarak, kadınların yaşamında sadece cilt temizliği için var olmadığını, marka olarak kadınların hayatını kolaylaştırmak çalıştığını ortaya koyuyor. Üstelik marka sadece soruları cevaplamakla da kalmıyor, uygulamaya katılıp soru yöneltenler arasında yapılan çekilişle her ay 30 kullanıcıya Neutrogena Visibly Clear hediye seti dağıtıyor. Yazar geçerim’e soru soran talihlilerin de belli olmasıyla marka, yaklaşık 90 takipçisine ürünlerinden hediye etmiş olacak.

18 Şubat Salı gününe kadar devam edecek uygulamaya katılmak için http://facebook.com/NeutrogenaTurkiye adresinden Neutrogena’yı beğenip, uygulamaya girmek ve yazar geçerim’e kendi uzmanlık alanında sorusunu sormak yeterli.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler