AnasayfaİnternetNetflix'e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi

Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi

Popüler medya sağlayıcısı Netflix, kullanıcıların internet bağlantısı olmasa bile video izleyebilecekleri çevrimdışı izleme özelliğini duyurdu.

Netflix‘te birçok kişinin merakla beklediği özellik sonunda kullanıma sunuldu. Kullanıcılar artık dizi ve filmleri öncesinden indirerek, internet bağlantısı olmadığı zamanlarda bile Netflix deneyimini sürdürebilecekler.

Resmi Netflix blogu üzerinden duyurulan çevrimdışı (offline) özelliği, iOS ve Android sürümlerinde aktif hale getirilmiş durumda. Özellik için herhangi bir ülke kısıtlaması ise bulunmuyor. Yani an itibariyle dünya üzerindeki tüm Netflix kullanıcıları, iOS ve Android cihazları üzerinden dizi ve filmleri çevrimdışı olarak da izleyebiliyor.

Netflix Çevrimdışı İzleme Offline

Ancak yapılan açıklamada çevrimdışı izleme özelliğinin an itibariyle tüm dizi ve filmlerde aktif edilmediği de belirtilmiş durumda. Örneğin Orange is The New Black, Narcos ve The Crown gibi popüler diziler çevrimdışı olarak izlenebiliyor. Önümüzdeki günlerde diğer içeriklerde de aktif edileceği belirtiliyor.

Netflix’te içerikleri indirerek çevrimdışı izleyebilmek için mobil uygulamaların güncel olması gerektiğini de vurgulamak gerekiyor. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı güncelleyebilir ve çevrimdışı özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Netflix: App Store | Google Play

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler