AnasayfaHaberlerYeni iPhone'un Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Yeni iPhone’un Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Herkesin merakla beklediği yeni iPhone’un tanıtım tarihi belli oldu.

iPhone 5C ve iPhone 5S olarak iki model çıkartması beklenen Apple, 10 Eylül’de Türkiye saatine göre saat 20:00’de, yeni ürünlerinin tanıtımını yapacak. Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde yapılacak etkinlik için davetiyeler gönderilmeye başlandı bile.

Özellikle “ucuz iPhone” olarak nitelendirilen iPhone 5C’nin merakla beklendiği etkinlikte iPhone 5S’in de tanıtılması bekleniyor. Plastik kasası ile alışıldık bir iPhone modelinin dışına çıkan Apple, bu model ile çok ses getirecek gibi gözüküyor.

Apple etkinliği 10 Eylül'de
Apple etkinliği 10 Eylül’de

Şimdiye kadar sızan görüntü ve videolar doğru ise iPhone 5S‘te; güvenlik amaçlı parmak izi tarayıcısı ve 12-13 megapiksel çift LED flaşlı kamera olacak. Ayrıca siyah ve beyaz renginin yanı sıra bir de altın renginde bir modeli olacak.

Etkinliğe asıl damgasını vuracak olan iPhone 5C modeli olacak. Plastik kasa olmasının yanı sıra, bir çok farklı renk modelleriyle de süslenmiş olacak. Daha ucuz olması beklenen bu model ile Apple, belki de fiyat konusunda şikayetçi olanlara biraz olsun çözüm yolu getirmiş olacak.

Ayrıca etkinlikte iOS 7‘nin ne zaman dağıtıma sunulacağı da açıklanacak.

Bizleri nasıl bir iPhone bekliyor, etkinlik tarihi geldiğinde hepimiz göreceğiz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler