AnasayfaHaberlerGoogle Analytics iOS Uygulaması Yayınlandı

Google Analytics iOS Uygulaması Yayınlandı

Halihazırda Android cihazlarda da kullanılabilen Google’ın popüler analiz aracı Google Analytics, şimdi de iOS cihazlar için App Store’da yerini aldı.

Web ve mobil uygulamalar üzerine istatiksel veriler sunan Google’ın popüler aracı Google Analytics, iOS cihazlarda kullanılmak üzere App Store’da yerini aldı.

Tüm dünyada aynı anda kullanılabilecek şekilde yayınlanan Google Analytics’in iOS uygulamasında kullanıcılar bu kapsamlı analiz aracını mobil üzerinden de rahatlıkla kullanabilecek. Mobil formata uygun bir şekilde geliştirilen uygulama ile kullanıcılar, web sayfası gösterimleri, gerçek zamanlı raporlar, bölgesel trafik analizi, trafik kaynakları ve daha birçok veriyi mobil üzerinden inceleyebilecek.

Google Analytics iOS uygulaması
Google Analytics iOS uygulaması

Her ne kadar geç kalınmış olsa da artık iOS kullanıcıları Google Analytics’e mobilden de hakim olabilecek ve sunulan verileri aynı web üzerinden olduğu gibi mobil üzerinden de takip edebilecek.

Google Analytics | iOS

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler