AnasayfaSosyal MedyaFacebook Artık Arkadaşlarınızın Yorum Yazdığını Gerçek-Zamanlı Olarak Gösterecek

Facebook Artık Arkadaşlarınızın Yorum Yazdığını Gerçek-Zamanlı Olarak Gösterecek

WhatsApp’ta sohbet ettiğiniz kişi size mesaj yazarken bir “Yazıyor” ibaresi çıkar. Hangouts, Messenger gibi diğer mesajlaşma platformlarında da gerçek-zamanlı olarak uygulanan bu özellik şimdi ise Facebook gönderi yorumlarına gelmiş durumda.

Facebook’a gelen yeni özellik sayesinde artık gönderilerdeki yorum alanına geçiş yaptığınızda arkadaşlarınız yorum yazarken gerçek-zamanlı olarak “Bir arkadaşınız yorum yazıyor” (A friend is writing a comment) şeklinde bir ibare karşımıza çıkacak. Bu sayede yorumlar birçok mesajlaşma platformunda olduğu gibi mobil cihazlar üzerinden anlık olarak takip edilebilecek.

Facebook Gerçek-Zamanlı Yorum

Konuyla ilgili olarak Tech Insider‘a açıklama yapan bir Facebook sözcüsü, kullanıcılardan gerçek-zamanlı sohbet deneyimi ile ilgili geri bildirim aldıklarını ve yeni özelliği de bu doğrultuda test etmeye başladıklarını bildirdi.

Özelliğin şimdilik test aşamasında olduğunu belirtmek gerekiyor. Herkesin kullanımına ne zaman açılacağı ise henüz belli değil.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler