Bildiğiniz üzere birçok kişiyi oynarken krize sokan Flappy Bird oyunu, her ne kadar oyun geliştiricisinin kendi isteği üzerine uygulama mağazalardan kaldırılmış olsa da, çok kısa bir süre içerisinde adeta fenomen haline gelmişti. Ancak bu sefer ise hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Balázs Bank adında bir kişi, gittiği bir etkinlikte telefonunu yanına almadığını; yanında sadece bir elektronik sigarasını (eVic-VTC Mini) götürdüğünü farkeder. Sonra aklına bir fikir gelir ve yazılım güncellemesi yapılabilen elektronik sigarasına Flapy Bird oyununu yüklemeye karar verir. Sonrasında ise ilginç bir tablo ortaya çıkar.

Flappy Bird İle Başa Çıkmanın En İyi Yolu

Balázs Bank ayrıca diğer kişilerin de faydalanabilmesi amacıyla, kullandığı elektronik sigara yazılımını ayrıca Google Drive ve Mega‘ya da yüklemiş durumda. Kullanıcılara nasıl yükleyebileceklerini anlattığı dosyalar içerisinde, elektronik sigaraya ait yazılım ve oyunun kendi dosyaları yer alıyor.

İlginç bir çalışmaya imza atan Balázs Bank’ın elektronik sigara ile nasıl Flappy Bird oynadığını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bank’in sadece Flappy Bird ile sınırlı kalmadığını da belirtmekte fayda var. Zira yayınladığı bir diğer videoda ise elektronik sigara ile klasik yılan oyununu nasıl oynadığını bizlere gösteriyor: