AnasayfaSosyal MedyaDekatlon Buzz'a Yeni Kreatif Direktör: Can Ertem

Dekatlon Buzz’a Yeni Kreatif Direktör: Can Ertem

Sosyal medya ve interaktif pazarlama alanında Türkiye’nin başarılı ajansları arasında yer alan Dekatlon Buzz, yeni kreatif direktörünü seçti.

Sosyal medya ve interaktif pazarlama alanında Türkiye’nin başarılı bağımsız ajansları arasında yer alan Dekatlon Buzz, kreatif direktör pozisyonu için Can Ertem ile çalışmaya başladı.

İnteraktif pazarlama ve dijital yayıncılık konusunda 16 senelik sektör deneyimini, Dekatlon markaları için sunmaya başlayacak olan Can Ertem, aralarında Türk Telekom Grubu, Türk Hava Yolları, Garanti Bankası, Rixos Hotels, Bayer, LC Waikiki gibi birçok alanında lider markanın bulunduğu kreatif grup operasyonlarını yönlendirecek.

Can Ertem
Can Ertem

Güncel olarak Netfork’un kreatif direktörlüğünü yürüten Ertem, başlıca Yapı Kredi, Worldcard, PLAY, Adios, NUVO, Tetra Pak, Kültür Üniversitesi, Aksigorta gibi markaların yaratıcı interaktif operasyonlarını yönlendiriyordu.

Öncesinde ise Ad-Stop, C2A, DG ve Yedikedi firmalarında, Gratis, Koçtaş, ASSOS, Taç, Linens, C.S.S Sarar, Beta Shoes, Citibank, IPSOS markaları için çeşitli sosyal medya ve dijital alanda çeşitli çalışmaları hayata geçirdi.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler