AnasayfaHaberlerCrowdfire, Kalaari Capital’den 2.5 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Crowdfire, Kalaari Capital’den 2.5 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Crowdfire (eski adıyla JustUnfollow), kaynak geliştirme turunun ilk kısmını tamamlayarak Kalaari Capital’den 2.5 milyon dolarlık yatırım aldı.

İlk olarak 2010 yılında kurulan, Twitter ve Instagram için hedeflenmiş etkileşimler ve takipçi yönetimi hizmeti sunan JustUnfollow, yeni kimliğiyle büyümeye devam ediyor. Yeni yapılandırma sürecinde Şubat ayı itibariyle Crowdfire ismiyle hizmetini sürdürecek olan platform, aldığı yeni yatırımlarla da kitlesini genişletecek gibi görünüyor.

Mart ayı itibariyle dünya çapında 10 milyon kullanıcıya ulaşan Crowdfire, kaynak geliştirme turunun ilk kısmını da tamamlamış durumda. Kalaari Capital’den 2.5 milyon dolarlık bir yatırım alan Crowdfire, böylece 5 yılın ardından ilk büyük yatırımını almış oldu.

JustUnfollow - Crowdfire
JustUnfollow – Crowdfire

Sadece takibi bırakma özelliğinden, büyüme odaklı bir sosyal medya ürününe geçiş evrimini gösterme amacıyla marka ismini Crowdfire olarak değiştiren platform, hem yeni yüzü ile hem de sağladığı kaynaklar ile iyi bir yol katedecek gibi görünüyor.

10 milyon kullanıcıya ulaşan, Kalaari Capital’den 2.5 milyon dolar yatırım alan ve ismini Crowdfire olarak değiştiren platform, tüm bu gelişmelerin yanı sıra web arayüzünü de yenilemiş durumda. Platformun eski web sitesi justunfollow.com üzerinden hizmetini sürdürürken, şimdi crowdfireapp.com üzerinden farklı bir arayüz ile ziyaretçilerini karşılıyor.

Crowdfire’ın yeni marka yüzüyle tanışmak ve servis hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Crowdfire: Website | iOS | Android

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler