AnasayfaTeknolojiASUS'tan iPhone 7'ye Gönderme

ASUS’tan iPhone 7’ye Gönderme

Herkesin merakla beklediği Apple’ın yeni iPhone 7 modelleri, 7 Eylül’de düzenlenen etkinlikte gün yüzüne çıktı. Rakiplerinden ise cevap gecikmedi.

Hepimizin bildiği gibi özellikle Apple’ın yeni ürünlerini tanıtmasının hemen ardından, rakipleri tarafından gönderme dolu reklam kampanyaları başlatılıyor. Henüz yeni tanıtılan iPhone 7 için yapılan ilk gönderme ise ASUS‘tan gelmiş durumda.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Her ne kadar iPhone 7 birçok yenilikle beraber gelmiş olsa da, tasarım gibi bazı noktalarda çok fazla yeniliğe gitmemiş olması Apple’ı eleştirilerin odağı haline getirdi. Bu durumu avantaja çevirmek isteyen ASUS ise Twitter üzerinden ilk tweetinde iPhone 7 ve Zenfone 3’ün anten çizgilerini ele aldı.

ASUS bir diğer tweetinde ise esprili bir dil ile iPhone 7’de bulunmayan standart 3.5mm kulaklık girişini eleştirdi.

Apple‘ın iki yeni iPhone 7 modelinde bulunan bazı özellikler bir süre tartışılmaya da devam edecek gibi görünüyor. Gerek kulaklık girişinin olmaması, gerekse bu duruma çözüm olarak getirilen AirPods kablosuz kulaklıklar gibi yenilikler, rakiplerinin avantaja çevireceği iPhone 7 özellikleri olacağa benziyor.

ASUS geçtiğimiz geçtiğimiz sene de “BoomBook” isimli bir video hazırlayarak ile Apple’a gönderme yapmıştı.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler