AnasayfaEditörden2013 Yılını Anlatan En Çarpıcı 10 Fotoğraf

2013 Yılını Anlatan En Çarpıcı 10 Fotoğraf

2013 yılı için TIME dergisi tarafından seçilen yılın fotoğrafları açıklandı. 2013 yılını anlatan bu çarpıcı 10 fotoğrafa bir göz atın.

Her yıl TIME dergisi tarafından hazırlanan yılın fotoğrafları, 2013 yılı için de açıklandı. TIME dergisinin 2013 için hazırladığı yılın fotoğrafları arasında tanıdık bir fotoğraf da yer alıyor. İstanbul’daki Gezi Parkı olayları sırasında Daniel Etter tarafından çekilen (yukarıdaki) fotoğraf Twitter‘da çok kısa bir sürede virale dönüşmüştü. TIME ise bu fotoğrafı yılın fotoğrafları arasında gösterdi.

Seçilen fotoğraflar arasında Boston Maratonu’ndaki bomba faciası, Bangladeş’teki 8 katlı Rana Plaza’nın çöküşü, Avustralya’daki orman yangınları, İstanbul Gezi Parkı olayları, Güney Afrika’nın Fok Adası’ndaki köpek balıklarının foklara saldırışı, Kenya Westgate alışveriş merkezindeki El-Şebab saldırısı, Mısır olayları, Filipinler’deki kasırga ve Suriye olayları ile ilgili fotoğraflar yer alıyor.

NOT: Resimlere bakmak için üzerine tıklamanız yeterlidir.

KAYNAKTIME

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler