AnasayfaHaberlerLG Test İçin 4000 Kişiye LG G4 Dağıtacak

LG Test İçin 4000 Kişiye LG G4 Dağıtacak

LG, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 15 ülkede toplam 4000 kişiye bu ayın sonunda tanıtılacak yeni akıllı telefonu LG G4 dağıtacak.

Akıllı telefon konusunda istikrarını sürdürmek isteyen LG, 28 Nisan tarihinde tanıtacağı yeni akıllı telefon modeli LG G4 için faaliyetlerini arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde LG G4’e ait çeşitli özelliklerin yer aldığı videolar paylaşan LG, şimdi de test için 4000 kişiye LG G4 dağıtacağını duyurdu.

LG‘nin yeni akıllı telefonu LG G4 için başlattığı kampanya kapsamında, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 15 ülkede test için 4000 adet LG G4 dağıtılacak. Dağıtılacak olan ülkeler arasında; Türkiye, Endonezya, Singapur, ABD, Çin, Hindistan, Brezilya, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Meksika, Japonya ve Hong Kong bulunuyor.

Tanıtımdan önce dağıtılacak olan 4 bin adet LG G4, çeşitli kriterlere göre sahiplerini bulacak. LG G4 test hakkı kazanan kişilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecek olsa da; cihaz tamamen test hakkı kazanan kişiye ait olmayacak.

LG G4 Tüketici Deneyimi Kampanyası
LG G4 Tüketici Deneyimi Kampanyası

Yapılan açıklamaya göre 4000 katılımcı Facebook, Twitter, Weibo gibi nüfuzu çok olan platformlarda yapacağı paylaşımlara göre seçilecek. Adaylar ne kadar çok paylaşım yaparsa, test hakkına sahip olma şansı o kadar artacak.

Test hakkı kazanan kişiler ise 30 gün boyunca yeni akıllı telefonu deneyimleme şansına sahip olacak. Bu süreç zarfında LG G4’ün özellikleri ile alakalı deneyimlerini sosyal medya platformlarında paylaşacak ve kimlerin deneyimleri beğenilirse, o kişiler ödüllendirilecek. Ödüller kesin olarak açıklanmamakla birlikte, muhtemelen testini gerçekleştirdiği LG G4 de bu ödüllerden biri olacak.

LG G4
LG G4

Konu ile ilgili açıklama yapan LG Electronics CEO’su Juno Cho, benchmark ve hız testlerini arkaplanda bırakarak, en iyi kararı verenin tüketiciler olduğunu; bu nedenle böyle bir kampanya başlattıklarını ifade etti.

Düzenlenen kampanya ile ilgili detaylar kısa zaman içinde LG Türkiye‘nin web sitesi üzerinden duyurulmuş olacak.

LG G4’ün kesinleşen özellikleri arasında; f/1.8 diyaframa sahip kamera ve LG UX 4.0 olarak adlandırılan yeni bir yazılım bulunuyor. Ayrıca 5.5 inç QHD ekran, 3GB RAM, Snapdragon 808 işlemciye sahip olacağı da söylentiler arasında.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler