AnasayfaİnternetUzakrota Ekibinden Yeni Reklam Ağı: "Bloads"

Uzakrota Ekibinden Yeni Reklam Ağı: “Bloads”

Popüler seyahat portalı Uzakrota, yeni yıl ile birlikte reklam hizmeti sunan yeni projesi Bloads’ı kullanıma sundu.

Günümüzde dijital pazarlamanın yükselen trendi olan içerik bazlı doğal reklamlar, yayınlandığı mecraların diliyle hazırlanarak ve içerik sitelerinde doğal akışın içerisinde yer alarak okuyucuyu daha az rahatsız ediyor. Uzakrota ekibi tarafından geliştirilen Bloads sistemi de bu bağlamda web site sahiplerine ve bloggerlara fayda sağlamayı amaçlıyor.

Bloads

Bloads üzerinden reklamverenler, duyurusunu yapmak istedikleri kampanyaları farklı sitelerde farklı içeriklerde yayınlayabiliyor. Bu sayede arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun çalışmalar da yapılabiliyor.

Sadece seyahat değil; ekonomi, teknoloji, moda ve yemek dahil şu anda 300’den fazla blogun kayıtlı olduğu sistemde yer alabilmek için 4 basit adımı tamamlamanız gerekiyor. Üyelik, kampanya oluşturma ve ilk reklamı oluşturmanızın ardından reklamınız onaya düşüyor ve ödeme için bilgiler iletiliyor. Kısa sürede gerçekleşen onayın ardından da reklamınız yayına giriyor.

Bloads

Daha fazla bilgi için bloads.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler